slip on
Bez kategorii

Slip ony – perfektní obuv pro lehké sporty


Jít na tenisový kurt, běžeckou dráhu nebo hřiště vyžaduje zvláštní obuv. Musí to být především pohodlné a lehké. Existují na trhu obuvi boty, které splňují všechny tyto požadavky na sto procent? Samozřejmě se stačí podívat na vkusně navržené Slip ony, díky nimž bude každá ženská noha při sportovních aktivitách ladná.


Lehké boty slip ony


Tyto boty vypadají velmi lehce a jemně, ale jejich velkou silou je technické zdokonalení. Nohy v botách slip ony  se cítí lehké a nenáročné, hlavně díky tomu, že k jejich vytvoření byly použity vzdušné materiály, které jsou odpovědné za cirkulaci vzduchu. V takové obuvi se při tenisu nebo zvýšené sportovní námaze nohy nepotí. V každé situaci se můžete cítit sebejistě a pohodlně. Nazouvací boty jsou tak univerzální, že s jejich pomocí můžete vytvářet opravdu zajímavé styly pro různé příležitosti. Pokusíme se představit alespoň několik zajímavých nápadů.


Slip on – lehkost očarovaná v obuvi


Design všech bot slip on je podobný, může se lišit pouze barvou a strukturou vnějšího materiálu. Různé typy proto budou vyhovovat různým barevným kombinacím:

  • růžové slip on boty budou ladit s bílými kalhotami s tubami a světle růžovým tričkem, stejně jako s baseballovou čepicí v odstínu růžové, ale o něco tmavší,

  • černé nazouváky lze doplnit ošoupanými džíny s otvory na kolenou a zajímavě řešeným tričkem, nemusí to být značkové zboží, můžete použít například nadčasové tričko se šachovnicovým vzorem

  • Červené slip on boty budou ladit s červenou sportovní sukní a bílým tílkem s popruhy, můžete si vybrat červenou čepici se štítkem nebo lehkou čepici ze vzdušného materiálu,

  • bílé nazouváky budou dokonale ladit s jakýmkoli stylem založeným na bílé a béžové, stejně jako krémové barvy,

  • Nazouvací slip ony v  různých barev (např. S ​​duhovým motivem, se zbarvenými barvami) mohou mít také dodatečně obohacenou strukturu ve formě textury – např. Hadí kůže, to je nabídka pro všechny, kdo usilují o originalitu.


Jednoduché nazutí boty fungují nejlépe!


Výhodou nazouvacích bot, kromě stylů, které jsou velmi okouzlující, je také skutečnost, že tyto boty patří do skupiny opravdu levných bot. Díky tomu nemusíte utrácet stovky zlotých, abyste si mohli užívat pěknou a efektivně navrženou obuv za slunečného počasí, uprostřed letní sezóny, ideální pro dlouhé procházky a v situacích intenzivního pohybu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *