Bílé tenisky
Bez kategorii

Bílé tenisky – jak je zajímavě stylovat?Každá žena má ve svém šatníku boty, které jsou spolehlivé a fungují vždy, když nevíme, co na sebe. Pro velkou skupinu lidí jsou to různé typy tenisek – vysoké nebo nízké. To lze vidět v ulicích města na jaře a v létě a přicházejí ve všech možných barvách a vzorech. Oceňují se zejména pro svou univerzálnost, díky které se přizpůsobí jakémukoli stylu. Obzvláště populární jsou bílé tenisky, které se hodí ke všemu.


Jak vytvořit outfit s bílými teniskami aby nebyl nudný?


Samotné bílé tenisky jsou velmi klasické a jednoduché. To je jejich velká výhoda, protože mohou být podkladem pro zajímavý styling. Oproti vzhledu by se neměly nosit pouze v městském a sportovním stylu. Rozbíjení elegantních stylizací s méně formální obuví je v poslední době velmi populární. K tomuto účelu budou skvěle fungovat bílé tenisky, které budou ladit s elegantními šaty, pokud nechceme vypadat příliš formálně. Tato nadčasová obuv bude také dobře fungovat s oblekem nebo bundou. Ženy velmi rádi nosí bílé tenisky se vzorovanými šaty a sukněmi, například s květinami, leopardím potiskem nebo puntíky. Toto je vždy bezpečná volba, protože takový styl nebude ohromující množstvím vzorů a barev. Velmi jednoduchým, ale efektním stylem jsou široké džíny, úzký top a bílé tenisky. Celé to vypadá jako stará škola a taková kombinace nikdy nevyjde z módy.


Jaký model tenisek zvolit?


I klasické tenisky mají různé pohledy. Nejklasičtější jsou ty s nízkým nebo vysokým svrškem. Výběr nízké je nejuniverzálnější a nejbezpečnější. Tento model bude fungovat pro nízké i vysoké lidi. Nejčastěji jsou vybírány v létě, aby byly vzdušné. Bílé tenisky s vysokým svrškem jsou lepší pro štíhlé a vysoké lidi, protože mohou opticky zkrátit postavu. K dispozici jsou také klínové tenisky pro lidi, kteří chtějí přidat pár centimetrů. V poslední době jsou velmi populární modely, které kombinují dva typy obuvi: tenisky a espadrilky, a to díky přidání jediné charakteristiky charakteristické pro espadrilky pro klasické tenisky. Je ideální volbou pro typické léto a vzdušný styling.


Bílé tenisky jsou nadčasovou volbou, která nikdy nevyjde z módy. To je skvělá volba pro lidi, kteří rádi experimentují s módou. Díky své jednoduchosti vytvářejí pozadí, které vyhovuje jakémukoli stylu a není v konfliktu s žádnými vzory a barvami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *